Foninės muzikos transliacijos verslui

Foninės muzikos transliacijos Jūsų verslui – siūlome aukščiausios kokybės, laiko patikrintą sprendimą. Corposound tiekia muziką savo klientams 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ištisus metus – nepertraukiamai. Serveriai užtikrintai dirba nebe pirmus metus, tad paslaugos patikimumas patikrintas laiko. Investuojame į paslaugos kokybę ir itin vertiname komunikaciją su klientais, todėl atsižvelgiame į visus pageidavimus ir paslaugą prideriname pagal individualius klientų poreikius. Patikėkite savo foninę muziką profesionalams.  Corposound – Jūsų verslo garsas.

Greitas serverio sukonfigūravimas​

Suderinus visas detales, serverio konfigūravimo procesas yra labai greitas, tad paslauga pradėti naudotis bus galima tuoj pat.

Muzika pagal dienos metą

Siekiant valdyti žmonių srautus ir kurti tinkamą atmosferą, skirtingu laiku galėsite groti skirtingo stiliaus ar nuotaikos muziką.

Muzikos grojaraščių sudarymas

Sudarysime ir atnaujinsime specialiai Jūsų verslui pritaikytus individualius grojaraščius. Muzikos stilių, grojaraščių apimtis priderinsime pagal Jūsų verslo poreikius.​

Greita reakcija

Jūsų laikas mums svarbus, tad į bet kokius Jums iškilusius klausimus ar reikalingą pagalbą reaguojame žaibiškai!

Reklaminių ar kitų žinučių transliavimas

Turėsite galimybę transliuoti reklaminius ar įvaizdinius pranešimus nustatytu laiku. Taip pat galime pasiūlyti ir jų gamybą, tad viską gausite vienoje vietoje.​

Greiti ir patikimi serveriai

Garantuojame, kad serveriai dirba kiaurą parą be sustojimų 99,99%. Tai reiškia, kad foninė muzika gros nesustodama.

Reikia konsultacijos? Susisiekite.

Ieškote individualaus sprendimo?

Neteikiame jokių standartizuotų pasiūlymų. Įgyvendiname tik tai, kas reikalinga Jūsų verslui. Mūsų foninės muzikos tiekimo sprendimai leidžia užtikrintai pamiršti bet kokius rūpesčius dėl foninės muzikos verslo vietoje.